Italská kuchyně z kvalitních potravin

Italie je u Čechů velice populárním místem pro dovolenou a jeden z důvodu je nepochybně velice oblíbená italská kuchyně. Recepty jsou předávány tradičním způsobem a tajemství k přípravě delikátního jídla zůstávají národním pokladem.

Mnoho restauraci zahrnuje minimálně jedno italské jídlo ve svém menu, ať už jsou to špagety, pizza, lasagne, nebo další pokrmy.

Správně připravit a ochutit tradiční jídlo není jednoduchý úkol a v mnoho případech se to nepodaří. V Pasta Fresca Vám ale jídlo připraví rychle a poctivě italský kuchař, a proto zažijete jedinečný kulinářský zážitek.

Tradiční lasagne od Itala v Opavě

Příkladem jsou naše lasagne, které nejsou v naši nabídce stále, protože vyžadují důkladnou přípravu. Právě u nás najdete ty nejchutnější lasagne.

A ptáte se, proč jsou naše lasagne tak výjimečné oproti ostatním? Používame pouze ty nejkvalitnější potraviny a domácí dlouhé těstoviny, které jsou stejné velké jako plech do trouby.

Lasagne se připravují na mnoho způsobu. V Pasta Fresca vám je například uděláme s hovězím ragú, mozzarallou a naší domácí salsou.

 

ČERSTVÉ A KVALITNÍ POTRAVINY

Celkový zážitek z jídla závisí na čerstvosti a kvalitě potravin. U nás patří kvalita surovin a ingrediencí na prvním místě, abychom mohli jídlo připravit bezprostředně před podáním.

Každý den nakupujeme čerstvou zeleninu a všechno krájime až potom, co si objednáte.

Výroba těstovin probíhá na tradičních italských strojích a používáme k tomu domácí těsto, které je právě několikrát převálené na našich strojích.

Lasagne, těstoviny, pizza a kafe Vám připravíme v Pasta Fresca

Domácí italské těstoviny připravujeme na různé způsoby. Tagliatelle a gnochci s několika druhy omáček patří mezi naše nejprodávanější pokrmy, ale nabízíme i další jídlo.

Saláty, na kterých si můžete pochutnat i při dietě nebo limitované lasagne o kterých informujeme předem.

Také pizza byla nedávno přidána na naše odpolední menu a pro milovníky kávy připravujeme šálek podle tradiční receptury.

Tohle všechno Vám na počkání připravíme v našem bistru v centru Opavy. 

 Neváhej a přijd vyzkoušet tradiční italskou kuchyni.

TOP